Kosmetické ošetření PAYOT – Rituály pro Vaši pleť

Ošetření pleti si u nás dopřejete pomocí Profesionálních Rituálů, které dosahují viditelných výsledků. Každé ošetření je zahájeno uvítacím rituálem „Preludium“ ve formě uvolňující masáže šíje, ramen a paží. Dále následuje odlíčení a očištění pleti, tonizace, exfoliace,hloubkové čištění dle stavu,modeláž obličeje pomocí masáže D. Payot, speciální maska dle typu ošetření a zároveň masáž rukou,rozjasnění, ochrana. V kombinaci s přípravky obsahující minerály, kořínky a rostlinné výtažky bude vaše pleť projasněná, zpevněná, hydratovaná a zbavená nepříjemných pocitů pálení, pnutí a zánětlivých procesů. Pleť můžete udržovat v dobré kondici tím, že budete používat stejnou péči i doma. V salonu vám s výběrem rádi pomůžeme.

Manikúra SPA&WELLNESS Alessandro

Manikúra SPA&WELLNESS Alessandro

Přírodní manikúru provádíme pomocí sérií výrobků NAIL SPA, které obsahují exkluzivní rostlinné výtažky a blahodárné éterické oleje pro dosažení skvělých výsledků v péči o kutikulu a samotný nehet.

Manikérka zhodnotí váš typ a kvalitu nehtů a vybere řadu přípravků, které použije k ošetření. Následně vám doporučí přípravky pro domácí péči a vysvětlí jejich použití. Nail Spa je vyvinuta pro individuální potřeby různých typů nehtů.

Gel Lak

Trvalé lakování pomocí Gel laků, které cca 3 týdny. Vhodné na přírodní i gelové nehty. Gel lak se snadno nanáší v tenkých vrstvách jako lak a vytvrzuje se v UV lampě. Při doplnění se gel lak odstraní speciálním roztokem bez pilování a opět se nanese barevný gel lak podle přání. Výsledkem jsou dlouhodobě lesklé a perfektně nalakované nehty. Gel lak vám aplikujeme i na nožky. Upraví se tvar nehtu a kůžička (bez pedikúry).

STRIP LAK – Svlékací lak – evoluce v lakování

Je to první lak na světě,který vydrží 10-14 dní neporušený a odstraníte ho bez použití odlakovače.
Strip lak lze velmi jednoduše SLOUPNOUT z nehtu v pohodlí vašeho domova. Materiál je elastický
a velmi odolný. Stačí si jen vybrat barvu a je to…

Modelace nehtů UV gely Alessandro

Pokud máte problematické nehty,je tu možnost modeláže UV gely s cílem zachování přirozeného vzhledu nehtů. Můžete si vybrat z velké řady barev nebo stále oblíbenou francii s bílou, mléčnou nebo vystínovanou špičkou. Doplnění se provádí po cca 4-5 týdnech dle vašeho odrostu.

Thermasoft maska – 100% přírodní

Přírodní maska se samozahřívacím účinkem. Obsahuje krém bohatý na Soyafín (bambucké máslo, sóju, včelí vosk). Do připravené termorukavice se nalije voda, a tím se maska aktivuje. Ruce se prohřívají a vstřebávají do sebe výživné látky. Pokožka rukou je krásně prokrvená, vyživená, hydratovaná a vypnutá. Celý proces je podpořen masáží.

Make up servis aneb jak na to

Líčení patří ke každé ženě v jakémkoli věku. Každý muž touží po tom mít doma upravenou ženu, i když vám to možná nedává přímo najevo. Nestyďte se být krásná a sebejistá. U dobré kávy v příjemném prostředí vám ukážeme, jak se jednoduše nalíčit do běžného pracovního dne i na večerní příležitost. Pod naším dohledem si líčení natrénujete u nás v salonu. Poradíme vám, jak pečovat o pleť s vašimi produkty, které máte doma, a co je třeba změnit ve vašem zaběhlém rituálu. Máte možnost vyzkoušet kvalitní stíny nebo tvářenku přední francouzské firmy Lancôme a Guerlain. Společně uděláme pořádek ve vaší kosmetické taštičce.

Prodej profesionální kosmetiky na pleť, ruce a nehty

Ke zlepšení a udržení kvality vaší pleti a nehtů nabízíme prodej profesionálních přípravků od firmy Payot, Alessandro a OPI. Z ucelených řad si vyberou jak ženy, tak i muži. Pravidelným používáním docílíte výrazných změn již za pár týdnů. Poradíme a vybereme vám přípravky, které jsou vhodné pro váš typ a problém jak pleti, tak i nehtů.